Referencie

Kristína Dzurdzíková - 6.10.2020

" Maximálna spokojnosť, tréningy a výsledky splnili moje očakávania. Naučila som sa správne vykonávať jednotlivé cviky a zostaviť si vyvážený tréningový plán. Komunikácia bola bezproblémová, určite doporučujem pána trénera pokiaľ chcete začať s cvičením a neviete ako na to. Dôkladne vysvetľuje každý cvik a jeho prínos. Ďakujem veľmi pekne. "

Viliam Rágula - 6.10.2020

" Tréner dáva vysoký dôraz na správne prevedenie cvikov a hlavne tréningová jednotka trvá podľa potreby, nie presne stanovený čas.
Moje ciele boli splnené. Odporúčam "

Mária Baloghová - 14.7.2020

" Vrelo odporúčam. Úžasný tréner, úžasný človek. Tréningy perfektné, intenzívne, všetko vysvetlí aj dvakrát    Výsledky zaručené "

Veronika V. - 26.1.2020

" S trénerom Jožom Kapalom som cvičila jeden mesiac. Po odbornej konzultácii s ním som si za cieľ dala schudnúť a spevniť všetky svalové partie. Pobolieval ma aj krk. Bral do úvahy všetky moje individuálne požiadavky a jeho prístup bol veľmi ľudský.
Za toto obdobie som schudla 2 kg. Pred tým som nemala vo zvyku pravidelne cvičiť. S týmto trénerom som si však cvičenie vo fitku obľúbila, naučil ma cviky, ktoré ma aj bavia. Okrem cvikov na posilňovanie a chudnutie ma naučil aj rehabilitačné cviky na krk a chrbticu. Bolesť ustúpila. Tréner mi aj poradil ako sa správne a vyvážene stravovať. Cvičenie a stravu mi nastavil tak, aby neskôr nedošlo k jojo efektu.
Momentálne pokračujem v pravidelnom cvičení a zdravšom stravovaní sama, kilá idú dole, mám pevnejšie svaly, lepšiu kondíciu a po dlhšom necvičení mi pohyb už chýba.
Vrelo odporúčam tohto trénera "

Karin Andrejkovičová - 22.12.2019

" Odporúčam všetkými desiatimi na každý tréning chodím s úsmevom, všetko super vysvetlí, ukáže a dokáže pekne motivovať  som rada že sa môžem zlepšovať každým tréningom, cviky sú rôzne, no hlavne zaujímavé. Teším sa pán tréner, že si ma toľko naučil a verím, že sa ešte uvidíme v posilke  "